OYUN DEVLETİNE KAYIT OLMAYAN KİŞİLER MESAJLARI GÖREMEZLER Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

0 ve 2. eL biLGiSaYaR vE PaRÇaLaRı , cD Ve DvD FiLm vE oYuN aRaYaNLaR buRaYa

0 ve 2. eL biLGiSaYaR vE PaRÇaLaRı , cD Ve DvD FiLm vE oYuN aRaYaNLaR buRaYa Empty 0 ve 2. eL biLGiSaYaR vE PaRÇaLaRı , cD Ve DvD FiLm vE oYuN aRaYaNLaR buRaYa

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 08, 2009 5:29 pm

B?LG?SAYAR SATI?I : Evet arkadaslar , burada sizin isteklerinizi de?erlendirmek üzere bu konuyu act?m .. burada sizlere son güncel hali ile toplama bilgisayar ve parçalar? sat?yorum ... bu parcalar s?f?r ve 2.el bilgisayar parcalar?d?r ... ve konu hep güncel kalacakt?r ...

-------------------------------------------------------

F?LM SATI?I B?LG?LER? : filmler 2006-2007-2008 filmleri basta olmak üzere hemen hemen %70 ile % 80 aras? bir ar?iv elimde mevcut , isteyenlere istedikleri kadar film sat??? yap?l?r...

---------------------------------------------------

OYUNLARIN SATI? F?YATLARI : Arkadaslar oyunlar her CD oyun için 1 YTL , Her DVD oyun için 1,5 YTL olarak sat?lmaktad?r... oyunlar %100 sa?lam ve ayr?ca teslim edilmeden önce son kez kontrolden geçmektedir...

NASIL S?PAR?? ED?L?R , S?PAR?? ED?LEN OYUNLAR NASIL TESL?M ED?L?R :

-Ben kendim istanbulda oturuyorum ...

-öncelikle oyun sipari? edecek arkadaslar LoRd_EstEbaN_@hotmail.com adresine mail olarak ad?n? , soyad?n? , gönderece?im adresi (ptt ?ubesi olursa daha iyi olur oturdu?um evin alt kat? ben daima ptt den aps ile gönderiyorum bir günde orada oluyor ) belirtmelidir...

-oyun sipari?leri , hergün saat 13:30 a kadar al?n?r , o saatten sonra yazan arkadaslara di?er gün sipari?i olarak kabul edilir ... Çünkü o saate kadar olan oyunlar? gönderiyorum ..Oyunlar gönderilen günden bir gün sonra elinizde olur ...

-Gönderme i?lemi istanbul içinde 30ytl , istanbul d?s?nda 50 ytl ve üzeri sipari?lerde gönderme ücreti bana aittir ...

-ödemeler oyun teslim almadan önce (benim tavsiyem ptt ile online olarak ad?ma göndererek hiç bir havale ücreti ödemezsiniz ... ya da akbank hesab?ma yat?rabilirsiniz)

??TE OYUN AR??V?M .... (DEVAMLI GÜNCELLENECEK)

-18 WHELLS OF HAULLIN (TÜRK?YE MODU , TÜRK ??RKET VE HAR?TASI)
-25 TO LIFE
-AGE OF EMP?RES
-AGE OF EMP?RES 2
-AGE OF EMP?RES 3
-ALIEN AND PREDATORS 2
-ALONE ?N THE DARK 4
-ALONE ?N THE DARK 5 (2008)
--SWAT 4
-TEENAGE MUTANT N?NJA TURTLES
?staNbuLdan heR cD oYuN 1 YtL .. heR dVd oYuN 1.5 YtL ve 0 ve 2. eL biLGiSaYaR SisteMi kuRuLuR... dEtaYL? biLGi iÇiN : www.lordesteban.tr.gg ya da http://www.oyuncehennemi.com/0-ve-2-el-bilgisayar-ve-parcalari-cd-ve-dvd-film-ve-oyun-arayanlar-buraya-t308648.html
adresinde ... !!!
Admin
Admin
Admin

https://oyuncumhuriyeti.yetkin-forum.com

- Similar topics