OYUN DEVLETİNE KAYIT OLMAYAN KİŞİLER MESAJLARI GÖREMEZLER Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ

Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Empty Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 08, 2009 3:01 pm

Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ 14why6ch7kza19wqwzt4r0ksbmp73esu6 ARkadaslar Bu benim crack ve Trainer dosyam bende Çalısıyor..Resimlerde var..

Anlatım
Ben ilk olarak nasıl calıstırdıgımı anlatayım...
Öncelikle Vista kullandıgım için traineri Yönetici Modunda çalıstırıyorum..sonra oyunuda Yönetici modunda calıstıroyorum...(Sorun çıkarmasın diye)oyun acılıyor.. enter ekranı gelince entere basıyorum profilimi seciyorum..sonra oyuna giriyorum..ARabam Karsıma geliyor 2 tur atıyorum sonra F1 Yapıyorum.. Tamamdır..Hemen Shop'a gidyorum bakıyorum olmus mu olmus oluyor bu kadar..Ayrıca Alt+Tab yapın bakın bakalım Tik işareti olmus mu Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Wink olmamıssa siz fareyle tik işareti koyun öle bakın..Hadi Kolay gelsin..

Benim yaptıklarım Bunlardan ibaret...
[DuBbAh]
Crack Yapımı
Evet Arkadaslar Crack Yapmayı bilmeyenler yoktur...rarın içindeki 2 dosyayıda Alın Yapıstırın Bitsin Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Wink

Yani Bu ekranda.. (: F1 Yapıyorum..
Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Gsterkf7
Bunlarda REsimler
Trainersiz...
Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Kant1vc2

Trainerli
Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Kant2xb3
Buda Benim Arabam (:
Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ Nissanhe3

Trainer indir

En yeni +6 Traineri indir

Crack indir

Crack Rar şifresi:
Code:
www.oyuncehennemi.com

Yeni Para Traineri

Yeni +8.000.000$ veren Traineri indir
Acıklama:
Traineri Çalıstırın,sonra oyunu çalıstırın..shop'a gidin.. araba alma yerine gelin..secmek istediginiz arabayı secin, num 0 a basın,Yön tuslarını yukarı asagı yapın para cepte..(:
Not: Bu arada Traineri masaüstüne çıkartırken yanındaki .nfo ile aynı yere cıkartın..yani 2 dosyada yan yana olması lasım..
Buda Resmi
Nfs UNderCover Çalısan Crack Ve para Traineri [%100] + Resim.. DENENDİ 112yd2
Admin
Admin
Admin

https://oyuncumhuriyeti.yetkin-forum.com

- Similar topics