OYUN DEVLETİNE KAYIT OLMAYAN KİŞİLER MESAJLARI GÖREMEZLER Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri

ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Empty ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri

Mesaj tarafından Admin Ptsi Şub. 09, 2009 6:50 pm

ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™️ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri 14why6ch7kza19wqwzt4r0ksbmp73esu6
1) Adınız - Yaşınız - Burcunuz?
Necip -16 - Başak ( Ama arkadaşlar başka bişey diyo ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin )

2) Saç renginiz - Göz renginiz?
Siyah – Kahverengi

3) Boyunuz - Kilonuz?
1.68 - 60

4) Nickiniz neden .......?
Sagopacıyımdır biraz

5) Tuttuğunuz takım?
İmzamda Yazıyor ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

6) Fobilerin - Hobilerin?
Fobim Arkadaşlarımı ve ailemi kaybetmek, Hobim Futbol, oyuncehennemi, cola ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

7) Sigara - Alkol kullanıyormusunuz?
Yok Allah’a Şükür

8 ) Okul - İş (kısaca anlatım)
Okul Lise 1 dörtçelik meslek lisesinde hazırlık okuyorum – İşim öğrenci

9) Giyim tarzınız?
Kendi tarzımı kendim yaratırım ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Wink

10) En büyük hayaliniz?
Tüm Dünyayı gezmek

11) Beğendiğiniz ve Beğenmediğiniz huyunuz?
Beğendiğim huyum ortama kolay uyumluluk sağlarım – Beğenmediğim huyum yok

12) En sevdiğiniz renk?
Mavi

13) Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?
İyiyim kendime göre ama kolay sinirlenirim

14) Ne tür müzik dinlersiniz?
Rap - Pop

15) En sevdiğiniz şarkı ve nedeni?
Sagopa Kajmer – Vasiyet nedeni ise kişiliğimi ortaya çıkarması

16) Sevdiğiniz varmı - ona burdan ne söylemek istersiniz?
Sevdiğim yok burdan Tüm Bursa’ya ve Bursalılara Selamlar ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

17) Yaptığınız en büyük çılgınlık?
Sevgilimi herkesin Ortasında Öptüm ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

18 ) Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
Ölmeyi.. Bi kişiyi seversem gerçekten severim serkan abi biliyor ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

19) Sevdiklerin - Özlediklerin - Korkuların?
Sevdiklerim TÜM OYUNCEHENNEMİ, Ailem, Arkadaşlarım – Özlediklerim Belçikadaki teyzem – Korkularımı söyledim..

20)Şu an (Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?)
gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer?
Cennet

21) İzlemekten keyif aldığın tv programlarınız neler?
Beyaz Show – Komedi Dükkanı

22) Hayatta en cok kıymet verdiğin?
Annem - Babam

23) Ailen mi - Sevdiğin mi daha önemli?
Ailem

24) Karşı cinste hoşlandığın tip?
Benim kafadan olsun yeter ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

25) Aşk herşeyi affedermi sizce?
Ne münasebet ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

26) Benzetildiğiniz biri varmı?
Arkadaşlar Benzetiyor baya kişiye biri diyor ineğe benziyon vs. Vs. ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin

27) Forumu nasıl buldun? (tavsiye v.b)
Bi kaç eksik dışına herşey süper.

28 ) Foruma ne kadar zaman ayırıyosun? Neden?
Nerdeyse hep bu sitedeyim nedeni sevmem ve ortamı güzel

29) Forumda en iyi anlaştıkların kimler?
Senseman, LeadLine, Kinghunal, Ekin, Nevermore, Scorpion, Martial Law, Sedoman, Byjpngames, Onur, Soldier, Cheoneles, Crazy Fox, Scorpions, james_bond, Diskocu, !proton!, NumberOne, Lord Dragon, Super Tux, bymcfreak, damned, Legend, Curso, heretix, Yunus™__ Vs. Daha Var ama unuttuklarım kusura bakmasın

30) Forumda anlaşamadıkların kimler?
Var baya ama anlaşamadıklarımı kafamdan sildiğim için hatırlamıyorum ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Wink

31) Forumda seni mutlu eden olay?
Ortam çok güzel

32) Forumda seni üzen olay?
Forumun bir çok eksiği var ve Hızı gerçekten bazen çok düşük.

33) Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Forum hakkında düşüncem ilerde daha hızlı olucak ve Server yenilenicek hedefim ise Vezirlik J

34) Yöneticilerden bir rican varmı?
Kendinize İyi Bakın ŞOK!ŞOK! Кάjmέяάη™ ı Bi Cafede Yakaladık Ve Merak Ettiklerinizi Sorduk - Buyrun İçeri Biggrin
Admin
Admin
Admin

https://oyuncumhuriyeti.yetkin-forum.com

- Similar topics