OYUN DEVLETİNE KAYIT OLMAYAN KİŞİLER MESAJLARI GÖREMEZLER Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bütün yabancı dil eğitim setleri.... +

Bütün yabancı dil eğitim setleri.... + Empty Bütün yabancı dil eğitim setleri.... +

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 08, 2009 5:28 pm

Yabancı Dil Eğitim Setleri

Bütün yabancı dil eğitim setleri.... + 297349_2
Bütün yabancı dil eğitim setleri.... + Rosetta1234567890lw3

Arkadaşlar elimde Tell Me More ve Rosetta Stone un tüm dillere ait eğitim setleri mevcut isteyen arkadaşlara türkiyenin her yerine ister tek dvd ister parça parça cd şeklinde gönderebilirim sürprize gelince sürpriz yok sürpriz yapsam 2 liralık surprız verırım arkasından güya sızı kandırararak dvdnın fıyatı 2 lıra artar bunlar bos ısler kımseyı kandırmaya gerek yok zaten 3-5 lira bısı kazanırım okadar boyle seylere gırmek ıstemıyorum ısteyen arkadaslara kargo sızden cok ucuz fıyatlara verebılırım yada (kargo benden olur dvd nın ustune eklerım o fıyatı) maksat harclık ogrencıyım nede olsa ve + diğer ulasmak ıstedıgınız egıtım setlerıni de özelden msj atarak soylersenız onlarıda bulur yollarım oyun vs vs hersey var elımde

+ sunu soylemeden duramıyacagım rosetta stone ve tell me more dunya capında cok basarılı ve "nasa" da bu programla yabancı dıl egıtımı verılıyor maksat sızı kandırmak degıl ben rosetta stone sayesınde rusca ogrendım max 3 ayda adam akıllı calısırsanız tam bır rus.ingiliz vsvs . gıbı degıl ama normal yasantı da kendınızı ıfade edebılecek bır derecede konusabılıyorsunuz program sesli görsel ve mikrofonla sizin telaffuzunuzu test ediyor ve ogretıyor benden bukadar merak eden ve bılgı almak sıteyen arkadaslar özelden msjlarınızı beklıyorum kalın saglıcakla
Admin
Admin
Admin

https://oyuncumhuriyeti.yetkin-forum.com

- Similar topics