OYUN DEVLETİNE KAYIT OLMAYAN KİŞİLER MESAJLARI GÖREMEZLER Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

<<<Yardım Ekibi>>> Her türlü sorununuzla ilgileniriz... Kuralları okuyun lütfen...

<<<Yardım Ekibi>>> Her türlü sorununuzla ilgileniriz... Kuralları okuyun lütfen... Empty <<<Yardım Ekibi>>> Her türlü sorununuzla ilgileniriz... Kuralları okuyun lütfen...

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 08, 2009 2:08 pm

Merhaba arkadaşlar... Her türlü sorunlarınızı çözmek için ben ve arkadaşlarım buradayız... Forumu fazla kirletmemek için tek başlık altında yardım yapmak istedik...

----------------------------------------------------------------------

YARDIM İSTERKEN YAPMANIZ GEREKENLER...

Elinizdeki herşeyi bize sunun;
PC özellikleri, işletim sistemi vb...

Mesaj yazmaya başladığınızda üstte başlık kısmı var. Oraya hatanın genel adını yazın... Örneğin; "NFS Pro Street Hatası" "LG DVD-ROM Sorunu" vb. Daha sonrada içeriğe yazmak istediklerinizi yazın...

Sorun çözüldüğünde ise, en son mesajınızı editleyip altına büyük harflerle "sorun çözüldü" yazın.

Oyunlarda takılırsanız buraya mesaj yazmayınız...

En geç 24 saat içinde cevap alacaksınız...

"Benim sorunum ne oldu?" "Yardım etmeyecek misiniz?" "Kimse yok mu?" Gibi mesajlar atarsanız sorununuz çözülmeyecek mesajlarınız silinecek.

Burda size yardım etmeye çalışıyoruz. 24 saat burada olmadığımız için ne zaman girersek o zaman bakıyor ve sorunlarınıza çare arıyoruz. Mesaj kirliliği yapmayın.
Flood yapanlar ihbar ediclecektir... Mesajınızın üstünden 1 gün geçerse tekrar mesaj atabilirsiniz...

Herkese hayırlı uğurlu olsun...
Admin
Admin
Admin

https://oyuncumhuriyeti.yetkin-forum.com

- Similar topics